Новость из категории: Спорт

Змагалися за Кубок Незалежності з пляжного волейболу

Вже вдруге поспіль, до Дня незалежності України, відділ молоді та спорту Глухівської міської ради проводить відкритий турнір з пляжного волейболу серед жіночих команд на спортивній площадці озера Павлівське,. В цьому році у турнірі, присвяченому 25-й річниці Незалежності України, взяли участь 11 пар кращих волейболістів з м. Глухова, Глухівського району, м. Шостки та м. Сум засвідчивши шану державі своїми досягненнями у спорті, бо кожен з них своїми ділами пише сторінки історії рідної країни, міста, селища.

Саме таким прикладом ми вносимо вклад у розвиток здорової нації. Учасників змагань привітали: начальник відділу молоді та спорту міської ради Плотницький Михайло, президент клубу ім. К. Реви Колтаков Володимир, депутати Сумської обласної ради Божок Андрій та Глухівської міської ради Карлов Андрій від партії «УКРОП», головний суддя змагань, учасник АТО Борець Сергій. Не дивлячись на зайнятість в інших заходах до Дня Незалежності турнір відвідав і мер Глухова – Мішель Терещенко.

За Кубок точилася запекла боротьба. Сітка ігор була складена за олімпійською системою до двох програшів. Нелегко було командам йти до перемоги. Всі гравці під час змагань проявили твердість духу, волю до перемоги, та показали красу пляжного волейболу! Матч за перше місце подарував вболівальникам цікаве і видовищне протистояння між двома суперниками - командами м. Глухів (Кисіль Вікторія – Потапенко Олена) та м. Суми (Чернявська Анна – Кадуріна Аліна). Завдяки самовідданій боротьбі, дисциплінованості та індивідуальній майстерності дівчата з м. Глухова здобули вольову перемогу 2:1 по партіях і зайняли перше місце у турнірі. Кубок залишився у наших дівчат. У грі за третє місце команда Глухівського району (Поворознюк Аліса – Фесенко Катерина) перемогла команду м. Глухова (Хімченко Валерія – Ткачук Аліна).

Призерів нагороджено кубком, грамотами, медалями відділу молоді та спорту та грошовими призами. Кожна з команд також отримала подарунок від організаторів. Цей турнір проведений за сприяння та підтримки небайдужих людей до спорту, а саме: депутатів Сумської обласної ради Божка Андрія та Глухівської міської ради Карлова Андрія від партії «УКРОП», сім’ї Васько, Карлова Ігоря. Вдячні за підтримку і депутату міської ради, приватному підприємцю Грибу Володимиру. Маємо надію, що проведення турніру з пляжного волейболу стане традиційним на Глухівській землі.

М.Плотницький, М.Васько

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости