Новина з категорії: Інформація

«Увага! Діти на дорозі».

З початку року на Глухівщині зафіксовано 2 факти ДТП за участю неповнолітніх. З метою активізації роботи по попередженню дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні нового навчального року Глухівський відділ поліції спільно із зацікавленими організаціями щороку проводиться Всеукраїнський рейд "Увага! Діти на дорозі!”.

У зв’язку з цим працівниками поліції проводиться комплекс заходів направлений на створення безпечних умов руху учнівської молоді до місць навчання. Це обстеження шкіл міста та району,. прилеглих до навчально- виховних закладів територій з метою виявлення та усунення недоліків в організації дорожнього руху, заміні або встановленні необхідних дорожніх знаків, інших засобів регулювання, вулично-шляхової мережі, вносяться пропозиції з цих питань до міськрайдержадміністрацій, береться участь у серпневих педагогічних нарадах та семінарах, на яких обговорюються проблеми запобігання загибелі та травмування дітей під колесами автомототранспортних засобів, визначаються шляхи поліпшення засвоєння учнями норм безпечної поведінки, проводяться обстеження навчально- виховних закладів на предмет навчання в них Правилам дорожнього руху, проводяться тематичні бесіди з безпеки дорожнього руху з учнями, а також з їх батьками під час батьківських зборів, організовується проведення конкурсів та виставок дитячих малюнків з безпеки дорожнього руху, виступів агітбригад загонів ЮІР, тематичних театралізованих уроків, маршрути патрулювання інспекторів поліції наближаються до навчально- виховних закладів та місць масової появи дітей, проводяться профілактичні заходи, спрямовані на забезпечення безпеки руху дітей в трудових колективах підприємств автотранспорту, розгортається широка роз’яснювальна робота серед учасників дорожнього руху за допомогою засобів масової інформації та інше.

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму Глухівський ВП звертається до водіїв усіх без винятку транспортних засобів з вимогою бути особливо уважними, рухаючись поблизу навчально-виховних закладів та місць де можлива поява дітей на дорозі. Побачивши дитину, яка наближається до проїзної частини, слід зосередитись на її діях, при цьому зменшити до безпечного мінімуму швидкість руху і тільки упевнившись, що дитина вас помітила та не збирається виходити на дорогу, повільно продовжити подальший рух. Поліція Глухівщини зі свого боку вживає та буде вживати усіх можливих заходів для забезпечення безпеки руху на наших дорогах та сподівається на розуміння і відповідне ставлення до даної проблеми від її учасників.

Старший інспектор Глухівського ВП капітан поліції Олександр Мілонов

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини