Новость из категории: Информация

Конкурс дитячого малюнку «Моє майбутнє»

Укрпошта запрошує дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (від 3 до 9 років) взяти участь у Конкурсу дитячого малюнку «Моє майбутнє», який проводиться Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» спільно з ТОВ ВКФ «Анатоль +», що є засновником періодичного видання щомісячного журналу «Малюк Котя», з 01.05.2016 до 31.12.2016 року.

Конкурс дитячого малюнку «Моє майбутнє»

Критерії оцінки конкурсних робіт: оригінальність сюжету та розкриття теми, творчий підхід, художня якість роботи.

Переможець конкурсу (переможець року) отримує диплом, набір поштових марок 2016 року випуску, сувенірну книгу «Поштові марки України» та річну передплату журналу «Малюк Котя» на 2017 рік.

Конкурсанти, що займають друге та третє місце (переможці року), отримують дипломи, набори поштових марок 2016 року випуску та передплату журналу «Малюк Котя» на перше півріччя 2017 року.

Усі роботи переможців за підсумками конкурсу будуть опубліковані в журналі «Малюк Котя», газеті «Поштовий вісник» та розміщені на сайтах організаторів конкурсу та в соцмережах.

Конкурсні твори необхідно відправити не пізніше 31 грудня 2016 року на адресу редакції журналу «Малюк Котя»: вул. Шовковична, 16а, оф. 6, м. Київ, 01024.

На конверті зробити позначку «На конкурс». Учасник конкурсу має вказати повну домашню адресу із зазначенням поштового індексу; прізвище, ім’я, по батькові; номер телефону та електронну адресу офіційного представника,копію свідоцтва про народження (дитини) та ідентифікаційного коду (офіційного представника). Надання роботи означає згоду учасника на всі умови конкурсу. Скарги на організацію або результати конкурсу не розглядаються.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости