Новость из категории: Статьи

Олексій ГОНЧАРЕНКО: Росія шукає привід до переговорів

Останнім часом, скоріше за все з ініціативи Кремля, поширюються чутки, що Захід, мовляв, змушуватиме Україну до переговорів і миру з Московією після того, як остання залишить Херсон. Для більшості свідомих українців це – неприйнятна річ. А ось яка думка з цього приводу відомого політика, народного депутата Олексія ГОНЧАРЕНКА: Росіяни шукають соломинку у США та Європі й кажуть, що "ми хочемо домовитися, а погана Україна не хоче". Але Росія може вийти з цієї війни за день.

La Repubblica опублікувала новину, що США та Європа передбачають можливість початку перемовин між Росією й Україною після того, як ми звільнимо Херсон. Умовно: фронт пройде по Дніпру і війна заморозиться. Це дуже тиражують російські пропагандистські канали. Розповідають про те, що "ось як домовимось, а потім як займемося армією, а потім Україна нікому не буде потрібна і переможемо дуже швидко". Що думаю стосовно цього та інших подібних планів? Бажання знайти позицію, в якій це швидше закінчилося б, бажання щось віддати, а натомість дістати мир завжди принесе лише поразку. Ми – воюємо. Ми – перемагаємо. І нам нікуди відступати. Росія може закінчити війну хоч завтра. Просто вивести всі війська з усіх окупованих територій. І все. Росіяни шукають соломинку та конструктив у США і Європі.
 
Намагаються посилати сигнали і говорять про те, що "от ми хочемо домовитися, а погана Україна не хоче". Але Росія може вийти з цієї війни за день. Ну і стосовно "священного Криму", за який Росія буде знищувати всю планету. Це смішно. Якби Росія мала можливість перемогти, вона вже зробила б усе, щоб перемогти. Росія не має ані можливостей, ані сили, ані технічного потенціалу зробити щось, чого вона ще не робила. Якщо закінчити війну і не вирішити питання Криму – це значить не закінчити війну, а відкласти її на потім. Прямо зараз нам усім доведеться вирішити всі наші питання з Росією.
 
Джерело: Олексій Гончаренко


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости