Новина з категорії: Новини

Відбулося засідання групи взаємопідтримки для прийомних сімей

У м. Глухові функціонує 4 прийомні сім’ї, в яких виховується 10 прийомних дітей. 28.10.2016 року Глухівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання групи взаємопідтримки для прийомних сімей. Метою проведення зустрічі було підвищення компетентності учасників у техніці безпеки в осінньо – зимовий період.

На зустріч з прийомними сім’ями був запрошений завідувач навчально – консультаційного пункту м.Глухів навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Сумської області Мельник Олександр Володимирович, який надав фахову консультацію прийомним батькам та дітям з даного питання.

Важливим у спілкуванні учасників став обмін досвідом. На зустрічі групи прийомні батьки отримали допомогу у вирішенні актуальних проблем виховання і розвитку дітей, мали змогу подивитись на свої проблеми зі сторони, почути слова поради та підтримки. Прийомні батьки визнали, що такі заняття допомагають їм краще налагоджувати стосунки з дітьми, вирішувати проблеми у вихованні за допомогою професійних порад.

Начальник відділу соціальної роботи ГМЦСССДМ Олена Юденич

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини