Новость из категории: Информация

Результати місячника добровільної здачі зброї на Глухівщині

31 жовтня закінчується Місячник добровільної здачі зброї, який стартував 1 жовтня. За цей час жителі Глухівщини добровільно здавали незареєстровану зброю та мали можливість не тільки уникнути відповідальності, а й оформити її на законних підставах у свою власність. За місяць проведення профілактичних заходів глухівчани скористались можливістю здати зброю та уникнути відповідальності.

Так до Глухівського відділу поліції добровільно здали 8 мисливських гладкоствольних рушниць. Деякі навіть виявили бажання оформити зброю у власне користування. Також до поліцейських принесли газовий пістолет та 23 патрони калібром 5,6. Повідомили поліцію і про знахідку 23 снарядів часів Великої Вітчизняної війни, які потім були знешкоджені.

" - Незважаючи на закінчення місячника добровільно зданої зброї, в цьому напрямку робота триватиме й надалі. - коментує начальник Глухівського відділу поліції Андрій Сердюк. У відповідності до вимог ст. 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років."

Працівники поліції звертаються до жителів регіону з нагадуванням, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, жертвами яких, на жаль, нерідко стають не лише дорослі, а й діти. Тож будьте уважні, вчасно звертайтеся до поліції стосовно оформлення документів на дозвіл зберігання та користування зброєю, а також повідомляти про всі відомі факти незаконного зберігання, придбання, збуту або користування холодною, вогнепальною зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами і пристроями. А власникам вогнепальної мисливської та газової зброї правоохоронці радять дотримуватись правил постановки зброї на облік, термінів її перереєстрації та суворо дотримуватись визначених умов зберігання зброї.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости