Новость из категории: Культура

Презентація книги Надії Позняк «Шкіра»

В Глухівській районній бібліотеці стало доброю традицією презентувати нові книги письменників – земляків. Ось і цього разу в читальній залі зібралися поціновувачі новітньої поезії, щоб обговорити першу книгу сумської поетеси Надії Позняк «Шкіра».

Це поетичне видання отримало премію «Ордену Карпатських Лицарів». Аудиторія, що була представлена поетами міста і району, членами студентської літературної спілки «Слово», що діє при ГНПУ ім. О. Довженка з великим інтересом прослухали розповідь поетеси про її шлях у літературу, про роботу над художнім словом та даною збіркою. Кожен виступ авторки зі своїми поезіями слухачі зустрічали оплесками. Справді, вірші Надії Михайлівни наповнені глибоким змістом, любов’ю до рідного краю, свіжі, вражаючі, оригінальні.

Патріотизм поетеси – справжній, надійний, народний і це органічна риса її характеру і її творчості. Відрадно, що в обговоренні змісту книги та сучасного літературного процесу взяли участь поети, що представляли літоб’єднання «Українська хвиля», «Звенигора», «Сіверщина»: Ірина Колтакова, Анатолій Мироненко, Валентин Коваленко, Лідія Процик, Олексій Щербань, а літстудійці «Слова» Марія Загарія, Мар’ян Пасічник та студент ППК ГНПУ (літоб’єднання «Сіверщина») Володимир Кодій прочитали свої нові вірші. Розчулена таким теплим прийомом митців і працівників бібліотеки, Надія Позняк подарувала читачам свої книги.


Ніна Шубнікова, заввідділом обслуговування Глухівської центральної районної бібліотеки

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости