Новость из категории: Новости

«Круглий стіл»: «Розроблення «Карти з протидії торгівлі людьми»

09 грудня 2016 року на базі Глухівського міськрайонного центру зайнятості в рамках організації в районах та містах заходів щодо розроблення «Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області», був проведений «круглий стіл» на тему: «Розроблення «Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області» для суб`єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. В заході взяли участь суб`єкти, що взаємодіють у сфері протидії торгівлі людьми: управління соціального захисту населення Глухівської РДА та Глухівської міської ради, міський та районний центри соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, відділ освіти, служба у справах дітей міської ради, міськрайонний центр зайнятості, Глухівський відділ поліції, кримінально виконавча інспекція.

Захід організований Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації спільно з Сумською обласною організацією ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників України». Зазначений захід направлений на розроблення «Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області». Також на «круглому столі» обговорили досвід державних установ м.Глухова та Глухівського району у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми та заходи з покращення спроможності суб’єктів виявляти постраждалих від торгівлі людьми осіб, надавати їм допомогу та підтримку відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» в умовах розвитку державного Національного механізму взаємодії суб’єктів. Найбільший ризик постраждати від торгівлі людьми існує саме для жіночої половини українських мігрантів, також жертвами работоргівців ризикують стати і жителі сільської місцевості з обмеженим доступом до можливостей працевлаштування. Люди переважно експлуатуються на будівництві, в сільському господарстві, на виробництві, в роботі по дому, деревообробній промисловості, догляді за хворими. Нерідкі випадки, коли наших співвітчизників за кордоном змушують жебракувати.

У 2016 році в Сумській області статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, встановлено 4 особам. В м. Глухові осіб, постраждалих від торгівлі людьми не виявлено. Центри соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді є основним виконавцем заходів з надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, на які покладені функції з здійснення оцінки потреб постраждалої особи, розробку плану її реабілітації, координації та контролю за його виконанням. Додаткову інформацію щодо отримання послуг можна отримати у Глухівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Глухів, вул. Інститутська,3, тел. 3-28-73.
За інформацією Глухівського МЦСССДМ


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости