Новость из категории: Информация

Обережно! Тонка крига!

Наші водойми, нарешті, вкрив шар криги. Він, щоправда, на надто товстий. Через це пересуватися, або рибалити на ньому вкрай небезпечно. Тут достатньо зробити один – єдиний необережний крок, і… 

Тож рятувальники нагадують, особливо - любителям зимового рибальства, деякі елементарні речі. Ось, наприклад, для пересування однієї людини небезпеку являє лід зеленуватого відтінку, товщиною менше 7 см; для обладнання ковзанки та повинна становити не менше 10-12 см (для масового катання – взагалі, 25 см); масова переправа можлива , коли крига завтовшки не менше ніж 15 см. Не варто виходити на замерзлу водойму поодинці та вночі. А вирушаючи на рибалку, слід попередити про це рідню. Ну, і, звичайно, тут треба сказати рішуче «ні» алкоголю.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян з наполегливим проханням дотримуватися всього наведеного , не нехтувати своїм життям і здоров`ям, а у разі нещасного випадку телефонувати «101».

Максим Гончаров, інспектор 19 ДПРЧ

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...