Новость из категории: Новини

Глухів буде госпітальним округом !

23-го грудня стало відомо, що Глухів не був обраний центром госпітального округу. Я мав зустріч у Києві з народними депутатами, багато з яких підтримали Глухів і направили свої звернення Президенту, Прем'єр-міністру, міністрам регіонального розвитку та охорони здоров'я. Депутати Глухівської міської ради в свою чергу направили звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, МОЗ України.

Було розпочато зібрання підписів серед населення, щоб Глухів зберіг статус центра адміністративно-територіального та госпітального округу. 28 грудня в Сумах на засіданні обласної колегії разом із моїм заступником Маріанною Васильєвою та керівниками Глухівської РДА було представлено  обласній владі звернення депутатів Глухівської міської ради та спільний лист, підписаний мною, т.в.о. Глухівської РДА, головами Березівської та Шалигинської сільських рад до голови облдержадміністрації Миколи Клочка та голови Сумської обласної Ради Володимира Токаря.

Дану петицію підписало багато тисяч глухівчан. Вже на останній хвилині це питання було включене до порядку денного засідання колегії. Рішення було прийнято одноголосно. Вищезазначене питання тепер буде офіційно передане в обласну раду на затвердження. Важаю, що наразі ми маємо хороший шанс офіційно стати 6-им госпітальним округом нашої Сумської області.
Я дякую всім хто допомагає нам у вирішенні цих питань!

Мішель Терещенко Глухівський міський голова

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости