Новость из категории: Новости / Происшествия

Фальшивий "Вісник" знову в Глухові

Звертаємо Вашу увагу на те, що в місті вже вкотре розповсюджується фальшивий «Вісник», в той час, як справжній «Вісник міського голови» в цьому році жодного разу не видавався.

Фальшивий

Повідомляємо населення про те, що ще взимку Глухівським управлінням Національної поліції України було відкрите кримінальне провадження щодо протизаконного видання та розповсюдження підробного друкованого ЗМІ - "Вісник міського голови".

Фальшивий

Також, зазначимо, що при спробі розповсюдження фальшивого "Вісника" по поштовим скринькам мешканців міста були затримані студенти ГНПУ.

Фальшивий

Проте, поліція й досі не може провести розслідування та покарати винних.

Фальшивий

Наголошуємо на тому, що інформація, що міститься в фальшивому "Віснику" та має на меті дискредитувати міського голову не відповідає дійсності.


Оксана ДруппПоделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google

Комментарии

  • #1
  • 23 августа 2017 18:15
  • Автор: SSSR
Так а чого ви тут жалієтесь на бездіяльність поліції??? Щоб вам поспівчували? Звертайтесь до прокуратури. Якщо на місцевому рівні нема результатів - звертайтесь до начальника ГУНП в Сумській області та до обласної прокуратури.
загрузка...