Новость из категории: Новости / Происшествия

У Глухові знову розповсюджують фальшивий «Вісник міського голови»

Мешканці нашого міста вже звикли до того, що останнім часом Глухів став ареною для вчинення брудних провокацій. Як то кажуть: «На війні всі методи себе виправдовують».

У Глухові знову розповсюджують фальшивий «Вісник міського голови»

Для створення такої листівки необхідно витратити немалу, як для пересічного українця, суму грошей. Тому напрошується запитання: «Хто ж зацікавлений у тому, щоб витрачати свої «чесно зароблені» для ведення інформаційної війни в нашому місті, замість того, щоб направити ці кошти на вирішення нагальних проблем глухівчан?». Відповідь очевидна. Не такі вже й недолугі мешканці Глухова, щоб не розуміти цього. Та хтось, на жаль, вважає інакше.

У Глухові знову розповсюджують фальшивий «Вісник міського голови»

Як уже зазначалося раніше, минулого місяця слідчим підрозділом Глухівського відділу поліції було відкрите кримінальне провадження по факту вчинення дій, що мають ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.358 Кримінального кодексу України

У Глухові знову розповсюджують фальшивий «Вісник міського голови»

Хвилює питання: «Чим займаються наші поліціянти? Чи, можливо, рівень їх професійної придатності є далеким від того, який мусить бути обов’язковим для працівників поліції?». Вони ще місяць тому упіймали на гарячому студентів ГНПУ, які розповсюджували фальшований «Вісник», і досі не можуть знайти людей, які організували цю провокацію? То ж на що можуть сподіватися платники податків у випадку вчинення проти них більш серйозних та зухвалих дій зі сторони злочинців і зловмисників?
Шановні глухівчани! Будьте пильні! Із обережністю ставтеся до інформації, яку Вам намагаються нав’язувати брудним і незаконним шляхом!

Оксана Друпп

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google

Комментарии

  • #1
  • 30 марта 2017 20:58
  • Автор: Abuikov

Мабуть скоро запропоную глухівчанам подивитись на цих розповсюджувачів в "БЕЗПЕЧНОМУ МІСТІ" https://www.youtube.com/channel/UC7SHGjGqs7Tsjv7qI_wAeUg

загрузка...