Новость из категории: Новости / Новости с видео

Масляний тиждень

Масляна - стародавнє слов'янське свято, що прийшло до нас з язичницької культури і збереглося після прийняття християнства. Церква включила Масляну до переліку своїх свят, назвавши його Сирним, або м'ясопусним тижнем, оскільки Масляна припадає на тиждень, що передує Великому посту.

Радісним очікуванням весняного тепла пройшли веселі проводи зими. Розпочалось святкування у нашому місті 5 березня виступом на пл. Рудченко дитячої естрадної студії «Добрий вечір». Сьогоднішні гуляння, що відбулися на центральній площі, запам`ятаються веселими розвагами, смачними млинцями, чаєм, варениками, шашликом, якими пригощали політичні партії: «Свобода», «Укроп» та «Самопоміч». Пішою ходою організовано пройшли навчальні заклади нашого міста. За оригінальність можна відмітити інститут СНАУ ім. С. А. Ковпака. Мешканці міста з захопленням спостерігати та підтримувати оплесками учасників конкурсу, яким треба було залізти на стовп та отримати подарунок. Не забули тут і про Володимира Путіна. Про це та інше детальніше можна дізнатися переглянувши наш відеорепортаж.

Підготували: Микола Захарченко, Олександр Фурс.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

  • #1
  • 16 марта 2016 12:20
  • Автор: НАРКОНТРОЛЬ
ЖИДОСВОБОДА як завжди якусь гнилоту на свято наробить... 
Кобзарша пянюча в хлам як досвідчена мразь з вищою освітою кричить матюки на всю площу.  Поряд з дітьми, поряд з порядними дівчатами, поряд з культурними чоловіками...  І ні хто навіть не натякнув, навіть великий ексдекан Решетняк, що жінці не личить так(((
Взагалі хто ціх тварин ЖИДОСВОБОДІВСЬКОЇ породи пустив до людей, а ще цікавіше, як необачно люди близько підходять до ціх балаболів???(((
А депутат самопомочі Овсієнко Тетяна, знімаючи відео, мабуть вважає, що цим треба похизуватись на черговій АЛКОПАТІ міськради.
Щоб юристу ПАВЛІНу показати хто самий АЛКОБОЄЦЬ в міськраді)))
  • #2
  • 16 марта 2016 12:45
  • Автор: han
Статья от 12-го числа. Ты только проспался после праздников, ватник ?  wink
И как это "жидосвобода" ? Кремлеботы Свободу фожиздами называют, а тут еще и жиды. Вы уже определитесь жиды или фожизды.
  • #3
  • 16 марта 2016 15:55
  • Автор: polidevk
Цитата: han
Статья от 12-го числа. Ты только проспался после праздников, ватник ?  wink
И как это "жидосвобода" ? Кремлеботы Свободу фожиздами называют, а тут еще и жиды. Вы уже определитесь жиды или фожизды.

Подожди, скоро наркоконтроль будет использовать термин "жидофашисты"