Новость из категории: Новости / Новости с видео

Нелегітимна сесія та ганьба таким депутатам від громади Глухова (відео)

Словами ганьба мешканці міста освистали депутатів від фракцій: «Воля народу», «ББП», «Укроп», «Соціал-демократичної партії» - Тетяну Михайлик, «Самопоміч» - Галину Овсянко, яка не пояснивши своєї позиції голосувала за бюджет опозиції. Був присутній і депутат Дмитро Белінський. У своєму виступі до громади він висловив своє бачення ситуації що склалася, наголосивши на тому, що він не запроданець і підтримувати бюджет опозиції не буде, але і відмовився підтримати владу 3 березня, що скликає депутатів на сесію в палац культури.

Натомість міський голова Мішель Терещенко звернувся до нач. поліції Леоніда Бібіка з вимогою забезпечити правопорядок та завадити проведенню на його думку нелегітимної сесії, але поліція в хід подій не втручалась. Після того як депутати в супротив громаді міста все ж таки проштовхнули свій варіант бюджету більшістю голосів, зібравшись гурбою побігли штурмувати міського голову, щоб зареєструвати свій бюджет. На що, Мішель Терещенко пояснив, що вона є незаконна і категорично відмовився це робити.
 
Детальніше в наступному номері газети «Кур’єр + ТРК Глухів»


 


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

  • #1
  • 2 марта 2018 10:44
  • Автор: Kozak
У "оппозиции" какая-то странная привычка собираться в разных местах и что-то там решать между собой. Можете собраться у бурлаки на кухне, беготни меньше, а эффект будет такой же.
  • #2
  • 2 марта 2018 15:15
  • Автор: SSSR

Цитата: Kozak
У "оппозиции" какая-то странная привычка собираться в разных местах
Так Мишель, победив на выборах, от "кормушки" отогнал некоторых "опповцев" - хотять вернуть хлебные места у "корыта"...

А некоторые "перебежчики" хотят подвал заиметь "на шару" и т.п.  wink