Новость из категории: Новости

В своїх поштових скриньках глухівчани знайшли листівки сумнівного змісту

Сьогодні у своїх поштових скриньках глухівчани знайшли листівки відверто провокаційного характеру та сумнівного змісту. Текст на папері викладено у вигляді звернення міського голови до мешканців Глухова з його щирими привітаннями на адресу містян з приводу того, що в місті начебто піднято тариф на воду аж на 60% та передбачається неминуче стрімке зростання тарифів на електроенергію, газ та гарячу воду.

Автор цієї писани вказує на те, що, оскільки ми прагнемо у Європу, то і тарифи у нас мусять бути європейськими, тому підняття їх було цілком виваженим та свідомим рішенням. Хоча теза про гарячу воду красномовно вказує на те, що людина, яка це писала, жодного поняття не має, що в Глухові нема централізованого постачання гарячої води.
 
Звісно, такі інформаційні вкиди спрямовані на введення в оману довірливого читача та мають на меті зганьбити імідж міського голови та сприяти створенню негативної думки громадськості про нього. Тому радимо глухівчанам не засмічувати голову результатами інформаційної пропаганди, що вже віддавна стала в Глухові зброєю регулярного застосування в руках окремих людей, які не бачать інших шляхів ведення політичного спарингу з Мішелем Терещенком. Хоча є деяка вигода від цих папірців - долучайтеся до впровадження сортування та окремого збору сміття! Макулатуру можна здати в пункти прийому вторинної сировини по Києво-Московській, та навпроти приміщення колишнього Головпоштамту.

Оксана Друпп


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости