Новость из категории: Спорт

Дмитро БОРЩ – чемпіон світу

З 4 по 10 серпня у столиці Польщі Варшаві проходили старти Першого юніорського Чемпіонату світу з судномодельного спорту у класі радіокерованих моделей. Їхнім спонсором виступав флагман світової радіоелектроніки "Tenshock". Честь України на змаганнях захищали вихованці міського центру позашкільної освіти Дмитро Борщ та Іван Науменко, яких тренував Микола Грудина.

За ці п’ять днів наші спортсмени показали гідні результати. У фінал класу швидкісних моделей міні-моно увійшли 5 спортсменів: два з Китаю, по одному - Польщі, Латвії, та наш Дмитро БОРЩ. І він переміг, причому лідером став на 6 хвилині, й лідерства не випустив. На другому та третьому місцях - китайські спортсмени. Разом з золотою медаллю та Кубком Дмитро отримав найновішу модель японської апаратури. А ось Іван НАУМЕНКО, дебютувавши, виборов 22 місце серед 39 номерів. Це теж пристойний результат. Фінансову підтримку учасникам змагань надали Микола КОЗЛОВ, Анатолій КУШНІР та Сергій БУЙКОВ.