Новость из категории: Культура

Поезія поєднує серця

Саме під таким гаслом 14 квітня 2016 року в стінах «найпатріотичнішого» корпусу, на факультеті філології та історії Глухівського НПУ ім. О. Довженка відбувся літературний вечір поезії. Ініціаторами та організаторами дійства стали учасники проекту «Слово – знаряддя добра, гуманності й єднання», спрямованого на підтримку творчого студентства регіону та популяризацію української мови серед молоді (керівник – канд. пед. н., доц., Світлана Василівна Цінько).

Поезія поєднує серця

Небайдужі молоді автори, учасники спілки «Слово», Мар’ян Пасічник, Максим Мілько, Марія Загарія, Олег Пластун, Аліна Жаровська отримали чудову нагоду вже вкотре зібратися разом, щоб поділитися творчими здобутками, обговорити те, що хвилює юні серця.

Поезія поєднує серця

Нестримним, шумливим потоком лилося слово, втілене у віршах. Зачіпало воно своєю всеосяжністю безліч тем: і нелегкі часи, що випали на долю нашої стражденної Вітчизни, й дотичні до цього проблеми мови, призначення людини на землі. Варто зазначити, що багато поетичних рядків було присвячено найсвітлішому, і, в той же час, такому неоднозначному почуттю – коханню. Учасники дійства сміялися й плакали, дивувалися й шаленіли разом із кожним, хто презентував свої здобутки. Окрім цього, спілчани поділилися творчими планами на майбутнє, поговорили про безмежну красу поетичного слова та сюрпризи й капризи її величності Музи.

Окрасою вечора стала пісня, як невід’ємний супутник поетичного мистецтва. Студент Володимир Петрусенко проникливо й душевно виконав музичну композицію «Але» сучасного гурту «П’ятниця», мотиви якої звучали в унісон з думками та переживаннями учасників дійства.
За теплими, невимушеними розмовами студенти не помітили, як швидко збіг час. Не хотілося покидати затишну світлицю, що поєднала серця учасників палким вогнем поетичного слова.

Аліна Жаровська

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости