Новость из категории: Статьи

Казки не відбулося

Можна багато написати про Закон про ринок землі прийнятий Верховною Радою. Говорити довго та натхненно, але я не юрист, не аграрій і навіть не латифундист. Але як історик розумію, що рухатись потрібно й м’який варіант запропонований депутатами не найгірший. Землю не скуплять латифундисти, не придадуть іноземцям (тільки через референдум), державна та комунальна земля не продається, неможливий продаж землі за готівку та юридичним особам. Вступить закон в силу тільки в наступному році, тому ще є час підготуватися. А якщо не сподобається то … Подібні закони не приймають на позачергових сесіях та можуть бути оскаржені в Конституційному суді.

Впевнена що прийняті 30-го березня закони були вірним та необхідним рішення бо ситуація критична, ми на грані катастрофи й ситуативна коаліція депутатів заради порятунку нас від дефолту не може не тішити. Потрібно було якось заспокоїти суспільство яке знаходиться не тільки на карантині , а ще й в стані глибокого шоку. Чого вартують заяви вже ексміністра охорони здоров’я Ємця про смерть всіх пенсіонерів. Ба більше! На блакитному оці ця людина заявила, що після 65-ти всі трупи й спасати їх непотрібно. Невідомо що було гірше, подібні заяви чи блокування 67-ми мільйонів гривень на закупівлю захисних костюмів для лікарів в розпал світової пандемії. Так, дуже пану Ємцю хотілося призначити свою людину на держпідприємство та й нічого страшного, що запропонована ним кандидатура була засуджена за крадіжку продуктів в магазині. Поклавши руку на серце попередній міністр була менш екзальтована, бо тихенько самоусунулась на карантин в Санжарах.
 
Є й добрі новини. Повернувся до своїх обов’язків командувач Операції Об'єднаних сил України генерал-лейтенант Сергій Наев, а після його призначення нарешті звільнили Сивохо. Тепер пан Сивохо може будувати будь-які платформи дома в Донецьку. Ще одна добра звістка це призначення людини котра була заступником міністра фінансів при Порошенко. Головне що ми знаємо про нового міністра фінансів Сергія Марченка, це те що він не сприймає дефолт для України та зробить все необхідне для порятунку фінансової системи від руйнації. А ще, було б доброю новиною звільнення Єрмака. Дивно що цього не зробили одразу. Після жахливого скандалу з записами на котрих брат Єрмака торгує державними посадами це було б логічно. Навіть росіяни завили, що ця особа токсична навіть для них. Як підсумок, все не так погано як здається. Пам’ятаємо, що ми живемо у величний та жахливий час новітньої чуми, час який змінить світ. А тому сидимо дома, ретельно миємо руки та бережемо близьких.
 
Громадський діяч Ірина Юсупова-Кобзар


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости