Новость из категории: Информация

Початок мисливського сезону

Це, дійсно, хвилюю чий момент для любителів активного (й змістовного) відпочинку на лоні природи.

В наших угіддях полювання триватиме до кінця листопада. Камуфляж, зброя, човен, намет – затяті мисливці вже готові. Дозволені дні для відстрілу: середа, субота й неділя. Протягом місяця до початку сезону користувачі мисливських угідь проводили облік пернатих. Кажуть, дичини достатньо, полювати можна. Втім, аби потім не сплачувати штраф за шкоду довкіллю в мисливських угіддях, звіроловам радять не забувати про норми відстрілу на кожен день.

Глухівський міський відділ поліції просить мисливців дуже обережно поводитись зі зброєю в місцях полювання. Не завадить бути обережним і з вогнем, оскільки й цього року початок сезону супроводжується доволі спекотною погодою.

Протягом усього мисливського періоду в наших угіддях працюватимуть громадські формування мисливців, які виявлятимуть браконьєрів, слідкуватимуть за дотриманням правил полювання та норм відстрілу. Аби відкриття сезону пройшло вдало, не забудьте взяти на полювання державне посвідчення мисливця, дозвіл на зброю, облікову картку на поточний рік і відстрільну картку користувача угідь.

Вл. інф.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости