Новина з категорії: Новини / Культура

Презентація "Української хвилі" в Сумах

Шостий випуск літературно-мистецького альманаху «Українська хвиля», який нещодавно побачив світ у видавництві «Еллада», об’єднав на своїх сторінках поезію і прозу сорока восьми авторів із різних куточків України, які в своїх творах оспівують минуле, сьогодення, красу і неповторність України, здобутки і світлі мрії її людей. Хоча книга вийшла невеликим накладом - лише 350 примірників, але про неї вже знають, як знають і тих, хто став співавторами цього видання.

Першими, хто зустрівся із творчим колективом альманаху, були, звичайно, глухівчани, адже , саме в Глухові за ініціативи поета, члена Національної спілки письменників України Петра Товстухи, виникла ідея започаткувати літературно-мистецьке видання, яке б стало трибуною для ствердження величі нашого народу і пропаганди українського слова. Після презентації у Глухові, яке відбулась 8 вересня, співавторів «Української хвилі» було запрошено до обласного центру, де 15 вересня у Сумському державному університеті відбулась зустріч літераторів з майбутніми журналістами.

Серед учасників, які представили свої твори вимогливій аудиторії були поети із Сум Віталій Меланич, Надія Позняк, Віталій Сімоновський, Ольга Воробйова, Леонід Ілляшенко, Ірина Булахова, також Валентина Кривенчук з Лебедина, Тетяна Лісненко з Ромнів і глухівчани Петро Товстуха, Ірина Колтакова, Анатолій Печений і Олександр Жуль. На згадку про чудову творчу зустріч поети подарували бібліотеці університету примірник альманаху «Українська хвиля» зі своїми автографами.

Власна інформація

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини