Новина з категорії: Культура

Обласне методичне об’єднання завідувачів бібліотек

Наприкінці жовтня на базі Путивльського коледжу Сумського НАУ відбулося засідання методичного об’єднання завідувачів бібліотек ВНЗ I-II рівнів акредитації Сумської області, яке очолила Олена Миколаївна Бегменко - завідувач бібліотечним відділом, методист СВУМіК ім. Д.С. Бортнянського. Тема засідання: «Стратегія розвитку бібліотечної справи в Україні до 2025 року. Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку». Читальна зала бібліотеки приймала гостей з Конотопу, Сум, Шостки, Глухова, Путивля та Лебедина.

Привітав учасників методичного об’єднання директор Путивльського коледжу СНАУ Олександр Євгенович Тельонков, наголосивши, що бібліотека сьогодні потужний інформаційний центр, де студенти, викладачі та співробітники не тільки знайдуть все необхідне для роботи, а і для дозвілля. Своїм досвідом роботи з національно-патріотичного виховання поділились Л. М. Понкратова, І.В. Сотнікова, А.М. Паутова, І.В. Пахненко, І. О.Булка, Ю.В. Смирнова. Завідувач відділом інформаційно бібліотечних систем і маркетингу СОУНБ Н.М. Отич. надала методичну консультацію щодо інноваційних змін у бібліотеці на основі проектного менеджменту, а голова методичного об’єднання О.М Бегменко. представила сучасні форми роботи бібліотеки по вихованню молодого покоління. В атмосфері романтизму, теплоти пройшла скайп-зустріч з талановитою львівською письменницею Наталією Гурницькою, підготовлена бібліотекарями Путивльського коледжу СНАУ – Юлією Смирновою та Наталією Пилипенко.

Авторка роману поділилася своїми дитячими спогадами: згадала свою бабцю Анелю, яка зародила в ній любов до читання та книги. Говорили про жіноче щастя, адже «Мелодія кави у тональності кардамону» - суто жіноча, інтелектуальна проза. Присутніх цікавило: чи буде продовження, чи зацікавлені сценаристи та режисери у створенні фільму за романом. Пані Наталія порадувала всіх звісткою, що продовження роману є, рукописи вже у видавництві. Та це не ще кінець, І є задум третьої книги. Студентка економіко-правового відділення, красунечка Анна Сиворакша зізналася у коханні місту Лева, продекламувавши неперевершений вірш, віднайдений у нетрях інтернету, а майбутній юрист Андрій Калусенко подарував нашій прекрасній гості пісню гурту СКАЙ. На завершення засідання всі учасники подякували колективу коледжу за гостинність та помилувалися осінніми краєвидами древнього Путивля.

Юлія Смирнова, завідувач бібліотеки Путивльського коледжу СНАУ

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини