Переваги акрилових фарб при фарбуванні стін та стель
При здійсненні ремонту будинку або квартири господарі стикаються з рішенням великої кількості питань з оформлення дизайну інтер'єрів. Залежно від виду приміщення, слід правильно підібрати стиль, кольорову гаму, необхідні аксесуари. Водоемульсійна акрилова фарба оптимально підійде для приміщення з високими вимогами до безпеки матеріалу. Дані склади допоможуть у створенні різноманітного дизайну інтер'єрів. Універсальність фарби сприяє її великий популярності та доступності. З її допомогою можна створювати на стелях і стінах всілякі стилістичні ефекти.
Переваги
Водні акрилові емульсії мають безліч переваг, основними з яких є такі, як:
- Вкрита акриловою фарбою поверхня має стійкість до різних забруднень, і з легкістю відмивається легкими розчинами.- Високий ступінь щільності дозволяє за допомогою декількох шарів приховати нерівності до 0,5 см.- Фарба не вицвітає від ультрафіолету, і має досить тривалий термін експлуатації.- Акрилові емульсії стійкі до підвищеної вологи і температури, володіють відмінною паропроникністю і вогнестійкістю.- Фарба не токсична і не має запаху, швидко висихає, набуваючи насичених відтінків.- Відсутність у складі акрилової фарби дорогих компонентів визначає її доступну вартість.
Рекомендації по вибору акрилової фарби
Для вибору фарби слід спиратися на певні особливості і характеристики для конкретних приміщень:
1. Які роботи будуть проводитися - внутрішні або зовнішні.2. Який тип поснови забарвлюватиметься - бетон, дерево, гіпсокартон і т.д.3. Вибір відтінку і ступеня блиску (глянець, матова, напівматова).4. Укривна здатність, витрата і час висихання фарби.5. Додаткові особливості, необхідні для конкретного випадку.
З безлічі виробників лакофарбових продуктів, варто виділити компанію Снєжка, що займає лідируючі позиції не один десяток років. Фахівці допоможуть ознайомитися з матеріалом, підберуть оптимальний варіант фарби, колір для кожного індивідуального випадку. Купити акрилову фарбу можна на перейшовши за прямим посиланням - https://sniezka.in.ua/produkty/kraski/akrilovye-kraski/
Основні характеристики
Для того, щоб підібрати потрібний відтінок фарби існує два способи:
1. Шляхом додавання кольору в білу фарбу. В цьому випадку слід зберегти код автоматичної колеровки.2. Придбати кольорову фарбу. В даному випадку необхідно придбавати фарбу з запасом, оскільки повторити відтінок знову практично неможливо.
Рівень блиску визначається такими основними видами:
1. Для глянцевих фарб необхідні тільки ідеально рівні основи, оскільки всі дефекти будуть виділятися, чим вище рівень глянцю, тим більше вимог до основи.2. Глубокоматові, матові і напівматові фарби не вимагають ідеальної якості основи і більш довговічні.3. Перламутрові акрилові фарюи надають об'ємності.4. Такий підвид перламутрових складів, як хамелеон, володіє візуально ефектом переливу.
Параметри загальних характеристик, які також слід враховувати:
1. Хороша укривна здатність акрилових фарб становить 20-60 г / м2. Цей показник говорить про те, що колір колишнього покриття, при нанесенні даної фарби стає абсолютно невидимим.2. Акрилові фарби висихають за 1-4 години.3. Переважно витрата акрилової фарби складає 1 кг на 10-13 м2.
З додаткових параметрів варто виділити наступні:
- Вологостійкість фарби необхідна для використання її в кухні, ванній або в санвузлах, в душовій або басейні.- Термостійкі властивості фарби потрібні для фарбування опалювальних радіаторів, ділянок біля газових плит, інших місць, схильних до регулярного теплового впливу.- Морозостійка фарба стане в нагоді для приміщення яке не отоплюється.- Фарби з антисептичними добавками також використовують у вологих приміщеннях, де можливе зараження грибками, цвіллю, іншими бактеріями.- Миючу фарбу можна використовувати для поверхонь, що піддаються забруднень - сажа, масло, нікотин і т.д.- Фарба з хорошими міцними характеристиками підійде для виробничих приміщень.- Фактурну фарбу застосовують для створення рельєфних візерунків.
Кращим варіантом для фарбування стель вважаються акрилові фарби з добавкою латексу. Такий склад досить міцний, стійкий до ультрафіолету, чудово лягає практично на будь-яку основу. Єдине, щоб уникнути появи грибка, рекомендується попередньо нанести антисептичну грунтовку.
Поділитися в соціальних мережах:
Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter