Новость из категории: Спорт

Успіх на Всеукраїнському турнірі

З 20 по 24 липня у Коростишеві, що на Житомирщині, пройшов ІІ Всеукранський шаховий турнір «Меморіал Мучник Лариси Львівни», пам`яті відомого дитячого тренера. За шахівницями змагалося 63 учасника з Києва, Житомира, Харкова, Миколаєва, Фастова, Коростишева, Староконстянтиніва (Хмельницька обл.), Токмака (Запорізька обл.), Южного (Одеська обл.), а також вихованці глухівської міської спортивної школи.

У турнірі В (2004 -2007рр.н.) золото серед дівчаток виборола Марія НИЖНИК. Це перший успіх дівчини на такому рівні. Володимир НИЖНИК зупинився за крок від трійки призерів. Сподіваємося, подальші наполегливі тренування, сила волі та витримка принесуть йому бажану перемогу! Вперше в турнірі з майстрами спробувала свої сили Анастасія Кельбас. Результат – 4,5 очки і перше місце серед дівчат до 12 років.

Переможців та призерів нагороджено медалями, дипломами, грошовими винагородами, призами. Всі діти отримали пам`ятні подарунки, і, найголовніше - знайшли нових друзів. Дякую батькам вихованців за розуміння, матеріальну і моральну підтримку! Разом ми зможемо все!

Тетяна Кельбас

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости