Новость из категории: Статьи

У звичному режимі

Саме так можна охарактеризувати сьогодення одного з, можна сказати, засадничих елементів сучасної цивілізації В неділю глухівські поштарі, разом з іншими своїми колегами в усьому світі відзначали професійне свято. Напередодні ми запитала у керівника глухівської філії «Укрпошти» Андрія СЕМЕНІХІНА, як працюється його колективу, і почули наступне:

Працюємо у звичному режимі. Нам ставлять планові завдання, ми їх виконуємо. Є певне зростання, в тій же передплаті, наприклад. Намагаємося надавати послуги на якомога вищому якісному рівні. Конкуренції не боїмось, навпаки – вважаємо що це стимул для покращення роботи. Та й конкурентів, якщо чесно, поки не густо. Комерційні структури поки працюють виключно у сегменті кур’єрської доставки. Для нас це – лише один з 32 різновидів послуг, які надаємо. Так що поле діяльності у нас залишається дуже широким.

Ми – державна установа, а тому хотілося б, аби держава приділяла нам більше уваги – подбавши, наприклад, про покращення умов праці та гідну зарплатню листоношам. Ось, власне, і все.
«Укрпошта» – наш давній і надійний діловий партнер, а тому напередодні Всесвітнього Дня пошти ми привітали глухівських поштарів побажавши їм здоров’я, професійних успіхів, і всіляких життєвих гараздів.

Інформація для роздумів: Днями деякі електронні ЗМІ повідомили про підвищення зарплатні поштовим службовцям. Щоправда, це відрадне явище зачепило майже винятково керівну ланку. Якщо вірити цим повідомленням,місячна винагорода важкої праці керівника ДП «Укрпошта» сягнула вже 330 тис. грн., тоді як у звичайних листонош, в т.ч. і глухівських – тримається коло мінімальної позначки.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости