Новость из категории: Спорт

Сімейний шаховий турнір

29 жовтня в затишному приміщенні клубу «Гол» пройшов перший шаховий сімейний турнір (1 дорослий + 1 дитина). На відкритті були присутні начальник відділу фізичної культури та спорту Михайло Григорович Плотницький, депутат обласної ради Андрій Вікторович Божок, які побажали учасникам гарної гри. Музичним подарунком учасників та гостей привітала Олена Майборода, майстерність та виконання якої оцінили шаленими оплесками. За підсумками турніру кращим серед молодших школярів став Володимир Новіков, який був нагороджений грамотою від спортивної школи та спеціальним призом. У гострій боротьбі перемогла команда у складі Володимира Нижника та його дяді Анатолія Михайловича. Друге місце за командою Анастасії Кельбас та її дідуся Івана Дмитровича.

За третє місце розгорілася найзапекліша боротьба. Відразу три команди відірвалися від своїх переслідувачів з однаковою кількістю очок – сімейний дует Марії Нижник і її тата Дмитра. Завзяті Тимофій Деркачов і його тато Олександр та добродушні Ілля Майборода і батюшка Олександр. Все вирішила остання партія, яка «розставила» команди відповідно. Переможці та призери були нагороджені грамотами та грошовими преміями від спонсорів та грамотами і медалями від відділу молоді та спорту глухівської міської ради. У програмі, крім баталій за шахівницями, були передбачені: 1) вікторина, 2) конкурс «Шахова емблема», 3) лотерея. За підсумками конкурсу «Шахова емблема» переможцем став Ілля Майборода. Його робота набрала найбільше голосів. У лотереї фортуна посміхнулася Максиму Шевченку.

Турнір, який перетворився на свято, був присвячений дню народження спортивної школи. Привітною піснею від Тетяни Карпенко, вікториною та чаюванням зі справжнього старовинного самовару закінчилося свято. Гості високо оцінили організацію турніру, згадали успіхи глухівських шахистів, особливо останній – Олександра Малютіна, що виконав норму майстра спорту . Крім того, діти отримали в подарунок шаховий годинник від відділу молоді та спорту. Було запропоновано турнір зробити традиційним, тож приєднуйтесь! Висловлюю щиру вдячність всім, хто підтримав та допоміг у організації та проведенні змагань, а особливо родині Романенків та Майбороди!

Тренер-викладач з шахів Світлана Кельбас.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

  • #1
  • 17 января 2017 22:28
  • Автор: Владимир Романенко

К сожалению по работе был в командировке в Сумах и не смог присутствовать на турнире. Очень рад, что всем все понравилось касательно места проведения.

С удовольствием предоствлю помещение клуба "Гол" для будущих щахматных турниров, как детских, как и взрослых.

Милости просим в "Гол" самой умной и эрудированной части нашего населения!